Komunikacja autobusowa od 01.07.2020 r.
Rozkład ważny od 01.07.2020 r.
Komunikacja od Poniedzałku do Piątku:
05:05 |
Milicz |
Wrocław Centralny |
08:30 |
Milicz |
Wrocław Centralny |
13:30 |
Milicz |
Wrocław Centralny |
05:30 |
Trzebnica |
Wrocław N/O |
06:00 |
Trzebnica |
Wrocław Centralny |
06:45 |
Trzebnica |
Wrocław N/O |
10:45 |
Trzebnica |
Wrocław N/O |
12:35 |
Trzebnica |
Wrocław N/O |
04:50 |
Sułów |
Wrocław N/O |
15:00 |
Wrocław N/O |
Sułów |
14:10 |
Wrocław N/O |
Skoroszów |
14:57 |
Skoroszów |
Trzebnica |
06:00 |
Czeszów |
Trzebnica |
15:40 |
Trzebnica |
Czeszów |
06:20 |
Wrocław N/O |
Milicz |
08:20 |
Wrocław N/O |
Trzebnica |
11:40 |
Wrocław N/O |
Trzebnica |
15:10 |
Wrocław Centralny |
Milicz |
17:00 |
Wrocław Centralny |
Milicz |